Hi, How Can We Help You?
  • Call Mo: 70696 50100
  • Email : contact@skyvisasolution.com

Blog

April 18, 2022

Biedronka Ξ Mobilna Aplikacja Moja Biedronka Pobierz za Darmo

moja biedronka aplikacja pobierz

Wyszukuj wybrane produkty, dodawaj je do swoich list zakupów i grupuj na niekupione/już kupione. Skanuj kody kreskowe produktów, sprawdzaj ich ceny i dostępność w sklepie. Deweloper (Jeronimo Martins Polska S.A.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Telefon zapyta nas, czy chcemy udostępnić aplikacji Biedronka naszą lokalizację. Jest on potrzebna do zlokalizowania najbliższego sklepu.

  1. Zainstaluj aplikację i sprawdź, jak wiele z nią zyskujesz każdego dnia.
  2. W tym miejscu wystarczy kliknąć przycisk “zainstaluj”.
  3. Polecam wybranie opcji “tylko tym razem”, co umożliwi poprawne działanie aplikacji, a jednocześnie nie da Biedronce więcej uprawnień, niż moglibyśmy sobie tego życzyć.
  4. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

System operacyjny APK dla Android umożliwia usunięcie aplikacji pobranych ze Sklepu Google Play. Cała procedura https://www.dowjonesrisk.com/indeks-osiem-glownych-industrties/ jest bardzo prosta i nie posiada żadnych haczyków. Korzystaj z aplikacji wygodniej i tak, jak lubisz.

Poznaj aplikację Moja Biedronka

W bardzo prosty sposób zainstalujesz ją na swojej telefon komórkowy. W ramach tej aplikacji klienci głównie mogą sprawdzać bieżące gazetki oraz uzyskiwać dostęp do promocyjnych kuponów. Warto zauważyć, że przy kolejnych uruchomieniach aplikacji od razu po włączeniu pojawi się wirtualna karta Moja Biedronka gotowa do zeskanowania.

Następnie zobaczymy żółty ekran logowania do aplikacji Biedronka. Jeżeli otwierasz aplikację po raz pierwszy, wybierz “Załóż konto”. Następnie będziemy przeniesieni do sklepu z aplikacjami Google Play (lub Apple App Store). W tym miejscu wystarczy kliknąć przycisk “zainstaluj”. Po zainstalowaniu pojawi się przycisk “Otwórz”, który należy kliknąć.

Aplikacja Biedronka – jak korzystać?

Po wybraniu swojego sklepu pojawi się informacja, że wszystko jest gotowe. Płać za swoje zakupy szybko, wygodnie i bezpiecznie BLIK-iem bez konieczności wpisywania 6-cyfrowego kodu. Aplikację Biedronka można pobrać na telefony z Androidem oraz na iPhone’y. Wystarczy na ekranie smartfona kliknąć jeden z poniższych linków. Karta klienta Moja Biedronka to świetnie rozwiązanie dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają oszczędzać.

moja biedronka aplikacja pobierz

Za pobranie bezpłatnej aplikacji nie zostanie pobrana żadna opłata. Niektóre darmowe aplikacje umożliwiają dokonywanie zakupów w aplikacji oraz subskrypcji do nabycia. Aktualne gazetki Biedronki możesz wygodnie przeglądać, kiedy chcesz Zarobki Amazon Q4: Co musisz wiedzieć i gdzie chcesz. Odbierz spersonalizowane oferty – wybrane na podstawie Twoich preferencji zakupowych. Wyższe rabaty, więcej oszczędności i mnóstwo zabawy. Zainstaluj aplikację i sprawdź, jak wiele z nią zyskujesz każdego dnia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This field is required.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*This field is required.